Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

REKLAMAČNÍ PROTOKOL PRO ROK 2019


Chci zboží vrátit v zákonné 14 denní lhůtě.

Jak postupovat, když zakoupené zboží pro vás není to pravé, nevyhovuje vám a chcete ho vrátit v zákonné 14 denní lhůtě?

 

Kde zboží vrátit?

Zboží můžete vrátit na naší kamenné prodejně a pokud nám budete chtít zaslat zboží zpět, tak nás prosím nejprve kontaktujte emailem info@mojesemeno.cz nebo na telefonu 777 065 770.

 

Adresa:

Jaselská 607/1

Mladá Boleslav 29301

email:  info@mojesemeno.cz

Tel: 777 065 770

 

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dní od data převzetí zboží. Toto platí i na objednávky s osobním odběrem.

Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vráceného zboží zpět na naši prodejnu Mojesemeno Jaselská 607/1 Mladá Boleslav. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího. Poštovné za zaslání zboží obchodníkovi při odstoupení od smlouvy bez udání důvodu hradíte Vy. Pokud Vám bylo započítáno poštovné k ceně objednaného zboží, které jste si objednali, poštovné Vám pošleme spolu s částkou za vrácené zboží, tedy poštovné zaplacené za dopravu směrem k zákazníkovi Vám vrátíme.

Jaké dokumenty přiložit? Ke vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás na www.mojesemenno.cz) a usnadní nám identifikaci zboží a požadavku a vyplněný formulář „Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy v zákonné 14denní lhůtě ve kterém vyplníte veškeré informace důležité ke zpracování Vašeho požadavku.

 

Odstoupení od kupní smlouvý ve lhůtě 14 dní vám bude odeslána na dotaz reklamace


Je dobré vědět, že zboží musí být nepoužíté, netýká se to všech produktů, proto se nejdříve informujte zda reklamaci můžeme uskutečnit, zboží lze zkusit, nesmí však být opotřebeno.

 

Dodržení 14 denní lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle oznámení, že od smlouvy odstupujete.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží ve čtvrtek, doba pro odstoupení se počítá od pátku včetně).

 

Odstoupení od smlouvy můžete zaslat elektronicky prostřednictvím formuláře pro vrácení zboží v zákonné 14denní lhůtě.
V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba, abyste nám předali zakoupené zboží. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu.

 

Přehled na závěr :

 

Od kupní smlouvy je možné odstoupit do 14 kalendářních dnů

Lhůta 14 dnů začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží.

Končí-li lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je brán nejbližší následující pracovní den

Odstoupení od kupní smlouvy musí být dodavateli odesláno nejpozději v poslední den 14denní lhůty.

Zboží po dohodě může být vráceno i později

Rozbalením ani použitím zboží nezaniká právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu.

 

Zboží jako tričko, mikina nemusí být vráceno v originálním obalu, avšak dodavatel má právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního

stavu, semena však musí být vždy za každých okolností vráceny v původním neporušeném obalu.

 

Peníze vrátíme nejpozději do 14 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve, než obdržíme vrácené zboží.

2. Chci reklamovat zboží

 

Vaše reklamace bude vyřízena ve 30 denní lhůtě od přijetí.
Peníze Vám pošleme na Váš účet a to nejpozději do třiceti dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy
Vadné zboží zašlete ve vhodném obalu na naší adresu: Mojesemeno.cz, Jaselská 607/1, 29301 Mladá boleslav, přiložte kopii dokladu o nákupu spolu s vyplněným reklamačním formulářem, ve kterém popíšete závadu. Vyplněním tohoto formuláře nám pomůžete urychlit proces vyřizování Vaší reklamace, bez těhto formulářů je reklamace neplatná

 

formulář pro odstoupení od smlouvy ve lhůtě 30 dní máme na vyžádání

 

Zboží bude opraveno, nebo vyměněno  a zasláno na Vámi uvedenou adresu, v případě oprávněné, neopravitelné závady bude zaslán stejný nový výrobek nebo vrácena kupní cena

Pro veškeré informace ohledně reklamaqce volejte infolinku 777 065 770

 

Je přijaté zboží poškozené


Při přebírání zboží od přepravce si prosím dobře zkontrolujte dodané zboží. Zásilku, která jeví známky poškození, nepřebírejte!
Je-li zboží poškozeno, ačkoliv byl obal neporušený, je potřeba o této zkušenosti co nejdříve informovat buď naši společnost (Mojesemeno, Jaselská 607/1, 29301, Mladá Boleslav) nebo přepravce v závislosti na druhu Vámi vybrané přepravy.

 

Česká pošta: oznamte osobně v den doručení na jakékoliv pobočce pošty (max. do dvou dnů od převzetí)

 

DPD: oznamte do dvou pracovních dnů na tel: 841 700 700

 

Prosíme, napište nám podrobnosti prostřednictvím kontaktního formuláře o poškození zboží , který zašlete na e-mail info@mojesemeno.cz

 

Na dárky, které jsou poskytovány zdarma, nelze uplatňovat žádná práva spotřebitele. Takové zboží splňuje podmínky darovací smlouvy a veškeré normy podle platné legislativy ČR.

Novinky z našeho blogu

Seznamte se, Jack Herer.
26.05.2021
Seznamte se, Jack Herer.
V čem je „nejkrásnější tráva na světě“ jedinečná? číst celé
Indica vs. Sativa
23.05.2021
Indica vs. Sativa
Konopí indické versus konopí seté. Víte, jak se liší? číst celé
Co jsou feminizovaná semena konopí?
08.02.2021
Co jsou feminizovaná semena konopí?
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč v posledních letech zažívá pěstování konopí takový boom? Za vším stojí objev, ke kterému došlo na konci 90. let v ... číst celé